Wpis

niedziela, 19 sierpnia 2012

Burgundy & Black

Witajcie

Pewnie większość z Was, wchodząc do sklepu ma chęć kupienia wszystkiego, co właśnie jest modne lub będzie modne. Wiem z własnego doświadczenia, że kupione rzeczy pod wpływem impulsu, później giną w naszej szafie i nigdy ich nie zakładamy. Dlatego pamiętajcie, gdy coś kupujecie zawsze zastanówcie się "czy na pewno to do mnie pasuje?" i "czy mam w tym kolorze coś, co potem to tego skompletuję?" Jeśli tak, to nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się upragnionym zakupem.

W galeriach, jak już pewnie wiecie, pojawiają się rzeczy na sezon jesień - zima. Ciepłe kardigany, kurtki czy płaszcze można znaleźć prawie w każdym sklepie. Co do kolorystyki, jeśli ktoś podąża za modą to powinien zwrócić uwagę na kolor bordo. Dla mnie jest must have'm tego sezonu. Zarówno w dodatkach jak i głównych częściach stroju.

Moja dzisiejsza stylizacja, jest połączeniem wspomnianego wcześniej koloru bordo z klasyczną czernią. To mój pierwszy zestaw nawiązujący do trendów na jesień. W kolejnych postach, postaram się rozwinąć i przybliżyć Wam ten temat. 

 

 

 

 

 

Małe poprawki ;p

 

 

 

 

 

 

  

PARKA/JACKET - CUBUS

TOP - PIMKIE

JEANS - BERSHKA

TRAINERS - NEW LOOK

WATCH - KENNETH COLE NY

BAG - ALDO

HAIR ERASER - H&M

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
lifestyle.fashion
Czas publikacji:
niedziela, 19 sierpnia 2012 00:26

Polecane wpisy

Kanał informacyjny